Drewnopodobny


Projektowanie i wypalanie ceramiki przypomina nieco gotowanie. Obydwa procesy polegają na łączeniu ze sobą konkretnych składników w odpowiednich proporcjach w celu przygotowania produktu finalnego. Jest jednak jeszcze jedno, bardzo ważne podobieństwo, które zresztą cechuje wiele innych dziedzin związanych z kreatywnym tworzeniem. Zarówno w branży kulinarnej jak i ceramicznej wszelki rozwój nie mógłby postępować bez ciągłego eksperymentowania. Czasem to tyko próby tworzenia zmodyfikowanych wersji tego co już dobrze znamy a innym razem odkrywanie czegoś zupełnie nowego.

 

drewno wygląda pięknie, ale łatwo je uszkodzić - co innego płytki gresowe drewnopodobne

Alamo / Rodeo

 

Tak jak każda dobra książka kucharska powinna zawierać zakładkę zatytułowaną zupy albo desery, tak każdy katalog produktów ceramicznych powinien mieć rozdział zawierający płytki imitujące drewno. Ceramika w tej formie cieszy się niebywałą popularnością więc i oferta producentów została odpowiednio dopasowana do takiego zapotrzebowania. Mamy więc do dyspozycji różne wzory, kolory, formaty kształty, a każdego roku pojawiają się dziesiątki nowych propozycji.

 

Kafelki imitujące deski pasuj także do stylu loftowego, dodają nieco ciepła surowym, betonowym powierzchniom

Silva

 

Potencjał drzemiący w estetyce drewna jest wręcz gigantyczny. Pamiętajmy że to w gruncie rzeczy nic innego jak kopiowanie tego co już wcześniej wymyśliła i stworzyła natura. Jak wiadomo jest ona w swojej różnorodności niedościgniona. Dzięki sięganiu po naturalne wzornictwo, producenci płytek ceramicznych udowadniają, że w swoim odczuciu kafelki wcale nie muszą być zimne i beznamiętnie surowe jak wynika z krzywdzących je stereotypów. Wiele osób, ceniących sobie wygodę oraz przytulność własnych czterech kątów nie zdecydowałoby się na kafelki gdyby nie możliwość zamontowania ogrzewania podłogowego w połączeniu z ceramiką imitującą deski.

 

podobnie jak w przypadku prawdziwych desek, poszczególne płytki drewnopodobne różnią się układem słoi, ich kolorystyką oraz rozmieszczeniem sęków.

Keywood

 

Sięgając po kafelki w stylu drewnianym marki Argenta, mamy gwarancję doskonałej jakości produktu i niepowtarzalnego wyglądu. Pasujące do wszystkich wnętrz płytki, wprowadzą do domu lub mieszkania wiele ciepła a jednocześnie pozwolą cieszyć się praktyczną i łatwą do utrzymania w czystości powierzchnią. Argenta to producent cieszący się doskonałą opinią, posiadającą w swojej ofercie najpiękniejsze i najmodniejsze wzory.

 

płytki drewnopodobne dobrze prezentóją się zarówno na ścianach jak i na posadzce

Heartwood

 

Wszystkie płytki drewnopodobne marki Argenta znajdziesz na hiszpańskiej stronie producenta. >>>